пʼятниця, 13 березня 2020 р.

Урок "Послідовне з'єднання провідників..."

Урок в 8-А  класі #РоменськаЗОШ11  з теми  "Послідовне з’єднання провідників. Дослідження електричного кола із послідовним з’єднанням провідників"  пройшов продуктивно. 
Учнями, дослідним шляхом, було встановлено закономірності, які існують у колах із цим з’єднанням, удосконалювали навички у складанні електричних кіл та користуванні вимірювальними приладами. А також дослідження проводили за допомогою симуляцій PHET



Уявіть плеєр без кнопки «Ввімкнути/вимкнути», тобто такий, який можна, наприклад, вимкнути, тільки витягнувши з його корпусу акумулятор. Дуже незручно, правда? але відсутність вимикача — це тільки незручності в користуванні, а от неправильне підключення вимикача до електричного кола може призвести до серйозних наслідків (плеєр може вийти з ладу). Про те, як потрібно підключати вимикачі до пристроїв та приладів і які особливості має таке з’єднання, ви дізнаєтеся з цього параграфа.

 На практиці електричні кола бувають дуже прості (наприклад коло ліхтарика: джерело струму, лампа і вимикач, які з’єднані послідовно) і складні (наприклад коло освітлювальної мережі у квартирі,  де лампи і решта тимчасово включені прилади з’єднані паралельно, оскільки із за економії електроенергії не потрібно, щоб всі лампи горіли одночасно. ) Інколи неправильно включивши прилад, можна вивести його з ладу . А тому нам необхідно вивчити закономірності, які існують у колах із послідовним і паралельним з’єднаннями. 
   
  



Немає коментарів:

Дописати коментар